0
0,00  0 prekių

Krepšelyje nėra produktų.

02/ Baldų gamyba

Prekybinė įranga

Projektuojame ir gaminame prekybinius baldus pagal jūsų individualius poreikius. Mūsų gaminių asortimente – įvairaus pobūdžio prekybos baldai parduotuvėms ir prekybos centrams: nestandartiniai korpusiniai baldai, prekystaliai, ekspozicinės vitrinos bei lentynos, persirengimo kabinos, stendai, kabyklos, podiumai, praėjimo sistemos, impulsiniai baldai ir pan. Visi šie prekybai reikalingi baldai mūsų komandos bus suprojektuoti ir pagaminti taip, jog puikiai derėtų jūsų prekybinėse patalpose ir jais būtų patogu bei malonu naudotis. Išsiskirkite konkurencingoje aplinkoje su individualiai būtent jums sukurtais unikaliais baldais.

Baldų gamyba pagal individualius poreikius

Suprantame, jog prekyboje jums reikalingi specifiniai, jūsų darbo sričiai pritaikyti baldai, todėl galime pagaminti baldus, kurių negalite įsigyti niekur kitur. Prekių ekspozicijai skirti prekybiniai baldai projektuojami taip, jog idealiai tiktų jūsų parduodamos prekės tipui, dydžiui ir svoriui. Projektuodami numatome balduose įmontuoto prekių apšvietimo galimybę. Apšvietimo projektavimas ir montavimas yra viena iš mūsų veiklos sričių, kurioje specializuojamės ne vienus metus, todėl garantuojame, jog prekės jūsų lentynose patrauks pirkėjo akį. Baldus projektuodami atsižvelgiame ir į kitus jūsų nurodytus specifinius reikalavimus. Pavyzdžiui, galime pagaminti baldus su reguliuojamu aukščiu, baldus su išplėstinėmis galimybėmis, baldus su stiklinėmis vitrinomis. Taip pat galime pagaminti prekėms atremti skirtus metalinius rėmėlius ir kitą smulkų prekybai skirtą inventorių. Pagamintus baldus pilnai integruosime jūsų erdvėje taip, kad baldai prisitaikytų prie jūsų aplinkos, o ne jūsų aplinka prie baldų.

Išskirtinė kokybė

Prekybinius baldus gaminame iš kruopščiai atrinktų, itin kokybiškų medžiagų: medžio, metalo, nerūdijančio plieno, stiklo, plastiko, įvairių rūšių audinio. Baldus dažome tiek milteliniu būdu, tiek šlapiuoju dažymo metodu. Baldo kokybei svarbus kiekvienas elementas, todėl tiek medieną, metalą, tiek spintelių lankstus ar stalčių bėgelius renkamės numatydami, jog baldas bus intensyviai naudojamas ir mūsų klientai bus patenkinti tik tuomet, jei viskas veiks sklandžiai. Mūsų prekybinių baldų gamyba vykdoma pasitelkiant naujausias baldų gamybos technologijas, esame atidūs detalėms, skiriame išskirtinį dėmesį kruopščiam baldų surinkimui, laikomės aukščiausių gaminių kokybės standartų. Mūsų suprojektuoti, pagaminti ir jūsų erdvėje sumontuoti baldai yra funkcionalūs, ergonomiški, ilgaamžiai, atitinka jiems keliamus saugumo reikalavimus.

„Synergy Supply“ – kokybiškų prekybinių baldų gamyba Kaune

Visuomet pateikiame savo klientams keletą galimų baldo dizaino sprendimų, kartu apžiūrime medžiagų, spalvų, tekstūrų katalogus ir parenkame tinkamiausius sprendimus. Juk kiekvienas baldas atspindės bendrą jūsų prekės ženklo įvaizdį, todėl gamindami baldus užsibrėžiame sukurti tobulą įspūdį. Galime ne tik suprojektuoti jūsų parduotuvės baldus, bet ir sukurti unikalią visos erdvės interjero viziją ir ją pilnai įgyvendinti. Dirbame su naujai įrengiamomis komercinėmis patalpomis, taip pat atliekame interjero ir baldų atnaujinimo užduotis jau veikiančiose parduotuvėse ar prekyvietėse. Jei jums reikalinga komercinių baldų gamyba bei domina bendradarbiavimo galimybė, dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti svetainėje nurodytais kontaktais. „Synergy Supply“ – kokybiškų prekybos baldų gamyba visoje Lietuvoje ir tarptautinėje rinkoje.